Statybinė tvora, laikinas aptvėrimas, mobili tvora - statyboms ir renginiams

statybine tvora laikinas aptverimas mobili tvora statyboms ir renginiams 12971612Laikinų tvorų privalumai: lengva transportuoti, sumontuoti ir išmontuoti. Laikinos tvoros montuojamos ant betoninių padų, o tvoros segmentai tarpusavyje sujungiami metalinėmis jungtimis. Aukštos kokybės suvirintas cinkuotas rėmas garantuoja ilgą tarnavimo laiką.

Mobilios tvoros - tai suvirintos, karštai cinkuotos vielos aptvėrimo sistemos, kurios dažniausiai naudojamos  laikiniems aptvėrimams. Tai geriausias variantas aptveriant statybos, komunikacijų avarijų aikšteles, masinių renginių apsaugos zonas ar kt. Šio tipo tvoras  lengva transportuoti, paprastas surinkimas ir išmontavimas. Segmentai montuojami ant betoninių padų, o tarpusavyje sujungiami cinkuotomis apkabomis.

Mobilios tvoros pasirenkamos priklausomai nuo sklypo dydžio ir vykdomos veiklos. Laikinos tvoros skiriasi sekcijų aukščiu ir pločiu, taip pat, skersmens ir rėmo dydžiu. Tai turi svarbiausią reikšmę, pasirenkant tvoros modelį. Mobilus aptvėrimai leidžia, jei reikia, lengvai padidinti ar sumažinti teritoriją. Mobilią tvorą galima tiesiog lengvai išrinkti ir sumontuoti kitur. Ji tarnauja savininkui daug kartų. Taigi, tiems, kurie turi statybų verslą arba dalyvauja viešuose renginiuose, apsimoka nusipirkti laikiną tvorą ir neleisti pinigų nuomai. Malonu, kad kainos mūsų įmonėje yra visiems prieinamos.

  • 1.laikinos.tvoros.betoninis-padas.tel.37064090009
  • 2.laikinos.tvoros.segmentas.tel.37064090009
  • 3.laikinos.tvoros.segmentai.tel.37064090009
  • 4.laikinos.tvoros.sujungimo-apkaba.tel.37064090009

 

KOMERCINIS PASIŪLYMAS.

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai

Paieška svetainėje

Naudingos nuorodos