Termoviziniai tyrimai

grindys.6Termovizinius tyrimus pradėjome supratę, kad atsižvelgiant į mūsų šalies klimato sąlygas, juos galima pritaikyti pastatuose. Termoviziniai tyrimai teikia itin plačias galimybes nustatant pastatų šilumos nuostolius ir grindinio šildymo problemas.
Vienuose objektuose mūsų termoviziniais tyrimais nustatysite, kokios problemos kyla dėl  pasenusių konstrukcijų, dar kituose objektuose galėsime ištirti statybų metu atsiradusį broką. Niekam ne paslaptis, kad pastaruoju metu dėl skubėjimo atlikti darbus kenčia statybų kokybė. Trumpai kalbant, mūsų siūlomas paslaugų kompleksas skirtas pastato šilumos nuostolių aptikimui bei grindinio šildymo defektų, ar jo schemos sudarymui.

 

Kodėl tai naudinga jums? Norint suprasti kur pastatas „įsileidžia šaltuką“ reikia nustatyti šilumos nuostolių vietas. Įprastas žmogaus žvilgsnis to padaryti negali. Ką galėsime jums parodyti ir įamžinti nuotraukose? Stogo dangos, fasado sienų, langų ,durų bei visus panašius pastato šilumos nuostolius. Galime sudaryti grindinio šildymo schemą, tai aktualu kai namas neseniai pirktas ir grindyse reikia gręžti skyles, o tikslios schemos niekas nepamena. Papildomai galime parodyti ir patvirtinti įtarimus, jei grindinis šildymas netolygiai šildo grindis, ar yra pažeistų vietų. Visa foto medžiaga gali būti pateikta kompiuteriniu formatu arba atspausdinta popieriuje. Kompiuteryje išsaugotą termonuotrauką patogu visada pasižiurėti. Termonuotraukoje galite matyti informaciją tiek su anglų kalbos pastabomis tiek rusų kalba. Svarbu prieš užsakant paslaugą nurodyti kalbą, kuri turi būti termonuotraukoje apibūdinanti temperatūrinius komentarus. Brokas, defektai ir visi kiti pastatų šilumos nuostoliai matomi „kiaurai“. Mūsų termoviziniai tyrimai leis argumentuotai spręsti problemas kartu su statybų bendrovėmis stačiusioms jūsų svajonių būstą, ar planuojant defektų ir problemų šalinimą.

 

Kodėl tai naudinga jums? Jeigu pastate „įsileidžiamas šaltukas“, reikia nustatyti šilumos laidumo vietas. Žmogaus žvilgsnis to padaryti negali. Ką galėsime jums parodyti užfiksavę nuotraukose? Stogo dangos, fasado sienų, langų, durų bei visus panašius pastato šilumos laidumo nuostolius. Galime sudaryti grindinio šildymo schemą, tai aktualu, kai namas neseniai pirktas ir grindyse reikia gręžti skyles, o tikslios schemos niekas nepamena. Papildomai galime parodyti ir patvirtinti įtarimus, jei grindinis šildymas netolygiai šildo grindis ar yra pažeistų vietų. Visa fotomedžiaga gali būti pateikta kompiuteryje arba atspausdinta popieriuje. Kompiuteryje išsaugotą termonuotrauką visada patogu pasižiurėti. Termonuotraukoje galite matyti pastabas tiek anglų, tiek ir rusų kalba. Svarbu prieš užsakant paslaugą nurodyti kalbą, kuri bus vartojama termonuotraukoje komentuojant temperatūrą. Brokas, defektai ir visi kiti pastatų šilumos laidumo nuostoliai matomi „kiaurai“. Mūsų termoviziniai tyrimai leis argumentuotai spręsti problemas su statybų bendrovėmis, stačiusioms jūsų svajonių būstą, ar planuojant defektų ir problemų šalinimą. 

Termonuotrauka yra pirmas žingsnis, mažinant visų pastatų šilumos  nuostolius. Mūsų skyriuje „Pastatų šilumos nuostoliai" pamatysite termonuotraukos teikiamas galimybes. Trumpi komentarai ir termonuotraukų palyginimai leis greitai suprasti, kokią naudą gausite. Skyriuje "Termonuotrauka" pamatysite daugiau termonuotraukų pavyzdžių ir komentarų. Skyriuje "Grindinio šildymo defektai" rasite naudingos informacijos bei konkrečių termonuotraukų su komentarais. Susisiekite su mumis ir jūsų namas taps šiltesnis!

Daugiau termonuotraukų pamatysite paspaudę nuorodą. "Termonuotraukų galerija"  

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai

Paieška svetainėje

Naudingos nuorodos